banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 9 miesięcy 3 dni temu
Sklep online duopower.pl oferuje produkty marki Fisher. Fischer to niemiecki międzypaństwowy producent niezawodnych systemów mocowań . Kompania jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do bardzo często kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i majsterkowaniu. Obszar aktywności firmy skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i samochodową a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje kwalifikacje i usytuowanie na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terytorium mieszczą się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się kreatywnością w dziale metod technicznych. Ich produkty rodzaju Duo są trafnym rozwiązaniem w obszarze mechaniki.
Towary Fisher odznaczają się szczególną wytrzymałością i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna rewolucja firmy Fisher. Produkt z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego optymalnie dopasowuje się do otworu i nie obraca się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo zastosowań, zależnie od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza wydajnymi artykułami, oferują również fachową usługę doradczą doświadczonych pracowników w wyborze typów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia dowolne i intuicyjne filtrowanie towaru spośród uporządkowanych kategorii. Fisher oferuje tam także opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze