banner seokod.pl

Ocieplanie pianką Inowrocław

Dodano: 7 lat 1 miesiąc temu
Pianka PRO to rewolucyjna metoda ocieplania budynków. Przez unikatową strukturę z łatwością izoluje trudno dostępne miejsca. Przeciwnie do innych materiałów ociepleniowych powłoka izolacyjna pianki pro jest niezwykle cienka i nie wypełnia zbyt dużej przestrzeni. Mieszcząca się pod Toruniem firma KDK Pro proponuje swoim Klientom systemy ocieplenia otwartokomórkowego i zamkniętokomórkowego. Od ponad 20 lat wykonujemy małe i duże inwestycje, tworząc ocieplenia z użyciem innowacyjnej pianki PRO.

Pianka poliuretanowa nadaje się do stosowania zarówno przy ociepleniach wykonywanych na zewnątrz, jak i w środku budynków. Najważniejsze walory tego materiału to doskonała izolacja cieplna, forma ułatwiająca aplikację w miejsca o utrudnionym dostępie, trwałość strukturalna i niski współczynnik wchłaniania wilgoci. Użycie pianki pro w ociepleniach kompletnie ogranicza się występowanie tzw. mostków cieplnych i hamuje się powstawanie pleśni i grzybów. Pod tym względem materiał jest przyjazny alergikom i precyzyjnie zabezpiecza pomieszczenia mieszkalne, oraz użytkowe.

Ocieplenie natryskowe pianką PUR zapewnia oszczędność czasu, przestrzeni i budżetu. Jako firma z 20 letnim doświadczeniem gwarantujemy fachowe realizacje i wysoką skuteczność cieplną naszych izolacji. Dostarczając ten produkt na rynek mieliśmy nadzieję, że może on zmodernizować technologię ociepleń w Polsce. Mieliśmy rację, gdyż dziś co raz więcej osób wybiera izolację pianką PRO. Zachęcamy Państwa do wypróbowania oferty naszej firmy i do podjęcia współpracy.

Podobne wpisy

Komentarze

Ocieplanie pianką Inowrocław
Adres strony:
Wyświetleń:
1049
Wizyt:
732
Kliknięć:
10
CTR:
1.37%