banner seokod.pl

EkoSan, odwodnienia Lublin

Dodano: 4 lata 1 miesiąc temu
Biznes EkoSan Instal ma ośrodek w miejscowości Lublin, całość majstrów proponuje całkowity zakres usług z dziedziny sanitarnej. Na własnym magazynie posiadamy wszystkie konieczne narzędzia ponadto koparki do robót ziemnych.
Nasza branża to również montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków w Lublinie, Łęczne, Lubartowie i Świdniku. Wykonujemy montaż oczyszczalni biologicznych, drenażowych, tunelowych oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej oraz jej odzysku. Posiadamy własną koparkę i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania prac ziemnych i oczyszczalni ścieków.
Proponujemy usługi projektowania i budowy przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na obszarach nieskanalizowanych montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wszystkie prace wykonujemy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. rozmaite kolizje dokładnie budujemy a w przypadku przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
W szerokim zakresie pojęta branżą HVAC to ponadto obszar naszych prac. Prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W mieście Lublin jest już masa budów zamontowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada projektantów sanitarnych posiadających różne uprawnienia sanitarne. Projekty sanitarne projektujemy z wszelkimi potrzebnymi uzgodnieniami nadto zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy wykonują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy składanie układów ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie zakończyć wszechstronnie budowę z dziedziny instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi monterzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

Podobne wpisy

Komentarze